שאלות נפוצות

לחץ על שאלה כדי לראות את תשובתה

איך סרטוני העשרה והדרכה יכולים לגרום להורים להזמין את השירות שלי ?

הסרטון מאפשר לך להציג לצופים את עצמך ואת המומחיות שלך, ולתת להם ערך מוסף איכותי בתמורה לזמן שהם משקיעים בצפייה בו. בזכות הסרטון הצופים ירגישו שהם מכירים ומחבבים אותך, ויהיה להם הרבה יותר קל להחליט לרכוש ממך.

השירותים שלי נותנים להורים ולילדים ערך מוסף רב, אבל איך אפשר להראות זאת בסרטון העשרה קצר ?

מטרת הסרטונים אינה להסביר את כל התורה על רגל אחת, אלא לתת לילדים ולהורים טעימה מהידע והיכולות שלכם. כך תחזקו את המיתוג שלכם כמומחים בתחומכם, ותעוררו בהם את הרצון לרכוש את השירותים והמוצרים שלכם. השתדלו לתת להם ידע וטיפים שימושיים, שיאפשרו להם להתנסות בעצמם ולהרגיש מעורבים במתרחש.

למה לפנות בסרטון גם לילדים אם ההורים הם אלה שמשלמים ?

כדי להגדיל את אפשרויות החשיפה לקהל היעד שלכם, מומלץ לפנות בסרטונים גם להורים וגם לילדים. ידוע שלילדים יש השפעה רבה על החלטת הרכישה של ההורים שלהם. צריך לזכור שגם ההורים אוהבים מוצרים ושירותים שהילדים שלהם אוהבים, במיוחד אם הם נותנים לילדים ערך מוסף. תנו להם אפשרות להתרשם מהתגובה של הילד לסרטונים שלכם, ויהיה לכם הרבה יותר קל למכור להם.

כבר יש לי אתר - מדוע אני צריך גם וידאו ?

וידאו ואתר אינטרנט הם שני ערוצי שיווק נפרדים, המקדמים אחד את השני. הפקת הסרטונים ופרסומם באינטרנט יגדילו את החשיפה לשירותים ולמוצרים שלך, ויתרמו לקידום האתר במנועי החיפוש. הסרטונים יגדילו את משך השהייה באתר, וישפרו את הסיכוי שהגולשים יהפכו לרוכשים. מומלץ לשלב את הסרטונים בערוצים שיווקיים נוספים, כגון הרשתות החברתיות והמיילים.

כיצד השירות שלכם מתאים גם לעסק שאין לו אתר אינטרנט משלו ?

בזכות התשתית השיווקית שוידאוסטארז יוצרת עבורכם, תוכלו ליהנות מהכוח האדיר של שיווק בוידאו לילדים והורים, בלי לבנות ולתחזק אתר משלכם. אנו נפרסם עבורכם את הסרטונים ומידע שיווקי אדות העסק שלכם באתר תיקיתה, בו גולשים אלפי ילדים מידי חודש. הם ישמחו להיחשף גם לתכנים האיכותיים שלכם, וליצור עימכם קשר כדי ולהזמין את השירותים והמוצרים שלכם. פרטי יצירת הקשר עמכם יוצגו תמיד על גבי הסרטונים שלכם, כך שהילדים ידעו איך להגיע אליכם מכל מקום בו יוצגו הסרטונים.

האם אוכל להשתמש בשירותים שלכם גם אם אין לי ידע טכנולוגי ?

ודאי שתוכלו. אתם תדאגו לספק לילדים ולהורים ערך מוסף איכותי, וצוות וידאוסטארז ידאג לכל השאר. בזכות השירותים שלנו תהיה לכם נוכחות אינטרנטית אפקטיבית, בלי שתצטרכו לבזבז זמן יקר על התעסקות בנושאים טכנולוגיים.

אף פעם לא צילמתי סרטון, אבל יש לי הרבה חומרים מצולמים מאירועים שקיימתי. אני יכול להעלות אותם לאינטרנט במקום ליצור סרטוני הדרכה חדשים ?

בניגוד לצפייה פאסיבית בסרטון של אירוע שקיימתם בעבר לילד אחר, סרטוני How To קצרים ואינטראקטיביים מושכים את תשומת לב הילדים ומעודדים את מעורבותם. הם נהנים ללמוד מכם דברים חדשים ולקבל מכם טיפים שימושיים.

אנו נעזור לכם להפיק סרטונים שיהיו הכי אפקטיביים להשגת מטרותיכם לאורך זמן. הסרטונים הללו יהפכו לנכס שיווקי של העסק שלכם, שיעבוד עבורכם כאיש שיווק 7X24.

האם שיווק בעזרת תכני ההעשרה והדרכה מתאים רק למי שעוסק בנושאים לימודיים ?

שיווק בעזרת תכני העשרה והדרכה מתאים לכל מי שיש לו ידע וכישורים מקצועיים שמעניינים את ההורים והילדים - מטפלים, יועצים, מדריכים בחוגים ובסדנאות, מפעילים בימי הולדת לילדים וכו'. והרי את הילדים וההורים מעניינים כל כך הרבה תחומים... ניתן ליצור תכנים שעוסקים בנושאים לימודיים, תחביבים, כישורי חיים ועוד.

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube